(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00
Сортувати по: найменуванню (зрост | убув), ціні (зрост | убув), рейтингу (зрост | убув)
Комплекти систем відеоспостереження "Эконом" Комплекти систем відеоспостереження "Эконом"
докладніше →
Комплекти систем відеоспостереження "Стандарт". Комплекти систем відеоспостереження "Стандарт".
докладніше →
Комплекти систем відеоспостереження "Преміум ". Комплекти систем відеоспостереження "Преміум ".
докладніше →

Комплекти для відеоспостереження

Комплекти відеоспостереження - зручні готові рішення для розробки і монтажу системи відеоспостереження. У компанії «Абсолют Автоматик» на ваш розгляд запропонують типові комплекти відеоспостереження, а також індивідуальні комплекти, в яких враховані особливості конкретного об'єкта. Замовити послугу установки системи відеоспостереження комплект, підібраний індивідуально можна по Києву і області.

Співробітники компанії виконують монтажні роботи по встановленні, завантаженні програмного забезпечення, налаштування обладнання.

Стандартні комплекти відеоспостереження складаються з таких компонентів:

комплект видеонаблюдения на 4 камеры

  • Камера – чорно-біла, кольорова або Full HD;
  • Відеореєстратор, на який записуєтся відео і звук;
  • Адаптер живлення.

Різні комплекти для систем відеоспостереження відрізняються конфігурацією, яка, в свою чергу, залежить від специфіки об'єкта і цілей, які переслідує замовник. Послуги з установки повністю укомплектованої системи відеоспостереження виконуються на будь-яких об'єктах: в будинках, офісах, магазинах.

Комплект систем відеоспостереження "Базовий"

Найбільш бюджетним варіантом комплекту вважається набір з реєстратора з жорстким диском і декількома аналоговими внутрішніми камерами. Такий комплект для відеоспостереження цілком підходить для установки в квартирі, офісі, складі або невеликому магазині. Щоб побудувати системи відео спостереження на великому об'єкті, потрібно комплект з восьми або шістнадцяти камер, які встановлюються в різних точках.

В бюджетній ціновій категорії ви можете вибрати комплект «Базовий», який може встановлюватися в будь-якому приміщенні. Подібний комплект дозволить переглядати інформацію, записану в реальному часі, переглядати архів записів за місяць, використовувати DVR відеореєстратор як мережевий пристрій, щоб керувати ним через локальну мережу.

В рамках даного комплекту поставляються типові камери бюджетного цінового сегмента, які можна замінити будь-якими іншими аналоговими камерами, технічні характеристики яких вам підходять більше.

Система живиться від низьковольтного блоку живлення, але до неї можна підключити безперебійний блок живлення, що підтримує роботу системи, незалежно від стану мережі.

Також для цього комплекту можна підібрати і встановити відповідний відеореєстратор з іншими технічними характеристиками, щоб розширити і поліпшити функціональність системи. Підібрати відповідне обладнання вам допоможуть співробітники компанії «Абсолют Автоматик».

Комплекти відеоспостереження "Стандарт"

система видеонаблюдения на 8 камер

Комплект середньої цінової категорії «Стандарт» рекомендується до установки на об'єктах, де необхідний запис відео з поліпшеною чіткістю. В рамках цього комплекту відеореєстратори оснащені процесорами підвищеної продуктивності - ця особливість дозволяє працювати з реєстратором відразу декільком операторам.

В таких реєстраторах підтримується кілька функцій, які вдосконалюють систему, розширюють її технічні завдання. Відеокамери в комплекті «Стандарт» відрізняються високою роздільною здатністю, вважаються найбільш чутливими серед всіх аналогових камер. Їх можна встановлювати в приміщеннях, де немає хорошого освітлення, і вони, однаково, будуть записувати відео з відмінними параметрами кольоровості.

Комплект є типовим, але в нього можна внести зміни, наприклад, якщо потрібна установка камер на вулицях, вибираються моделі з інфрачервоним підсвічуванням, які записують відео в будь-яких погодних умовах.

Комплект для відеонагляду "Преміум"

Комплект обладнання «Преміум» містить камери і відеореєстратори стандарту IP, які відрізняються багатьма перевагами над класичним аналоговим обладнанням. Такі камери записують відео у високій якості і без перешкод при передачі сигналу до відеореєстратора, навіть на великих відстанях. Такі системи можуть будуватися без дротів, при наявності джерела сигналу Wi-Fi. Системи обладнання «Преміум» рекомендуються до установки на великих об'єктах, де установка дротових камер і реєстраторів недоцільна.

Стосовно вибору обладнання для вашого об'єкта звертайтеся за телефонами, ми завжди надамо повну інформацію з підбору тієї чи іншої відеокамери.