(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Комплекти систем відеоспостереження "Стандарт".

Комплекти систем відеоспостереження "Стандарт".
 

  • Опис
  • Відгуки

Комплекти обладнання для системи відеоспостереження та реєстрації відносяться до обладнання середньої цінової категорії, серії "Стандарт". Таке обладнання може бути встановлено в місцях що вимагають підвищеної чіткості запису зображення. У відеореєстраторах наданих в даних наборах використовуються відеопроцесори більш високої продуктивності, що дозволяє працювати з реєстратором віддалено відразу декільком операторам.

Також такі цифрові відеореєстратори мають ряд додаткових функцій і можливостей, які можна використовувати для удосконалення системи відеоспостереження та розширення технічних завдань, які виконуються відеореєстратором. Відеокамери, запропоновані в комплектах серії «Стандарт», мають високу роздільну здатність і є більш чутливими серед аналогових камер. Вони можуть встановлюватися в приміщеннях з поганим освітленням і при цьому не втрачати свої параметри по передачі кольору.

  В цілому комплекти є типовими і можуть бути змінені для виконання більш конкретних завдань. Наприклад, можуть бути встановлені вуличні відеокамери з інфрачервоною підсвіткою, для роботи за будь-яких погодних умов вдень або вночі. Так само система може бути доповнена безперебійним блоком живлення для забезпечення роботи в моменти відсутності електрики. Будь-який з запропонованих комплектів може працювати віддалено від оператора, а доступ до перегляду архіву і реального зображення здійснюється через локальну мережу або мережу інтернет.

Якщо потрібні більш істотні доробки - рекомендуємо ознайомитися з комплектом Преміум.