(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Домофони та відеодомофони

домофон
Аудіо та відеодомофони - це досить прості та ефективні пристрої для забезпечення безпеки квартири, під'їзду житлового будинку, котеджу, офісу.

Домофон являє собою двосторонній переговорний пристрій, що складається з панелі виклику, яка встановлюється на зовнішній стороні дверей, і трубки всередині приміщення. При натисканні кнопки виклику дверного блоку, на трубці з'явиться сигнал виклику, і Ви зможете поспілкуватися з відвідувачем на відстані, дозволити йому доступ, відкривши двері прямо з трубки.

Відеодомофон дозволяє не тільки переговорити з відвідувачем, але й побачити його зображення на екрані монітора. Дверний блок відеодомофона містить мікрофон та динамік для мовного зв'язку, мініатюрну відеокамеру та кнопку виклику. Інфрачервоне підсвічування дозволяє отримати зображення в умовах повної темряви.

Монітор, що встановлюється всередині приміщення, може мати настінну чи настільну конструкцію.


Стандартне обладнання домофонних систем:

  • блок виклику
  • блок комутації
  • абонентські пристрої (трубки/монітори)
  • електромагнітний замок
  • кнопка "Вихід" з можливістю аварійного розблокування дверей
  • дверний доводчик

 

Блок виклику домофона

Блок виклику це основа будь-якого домофону, від того, наскільки якісно він зроблений, залежить нормальна робота всієї системи. У більшості випадків він містить в своєму складі відеокамеру з інфрачервоним підсвічуванням, мікрофон і динамік для зв'язку з відвідувачем.

Відеокамера знаходиться в міцному металевому корпусі блоку виклику, покритому удароміцною порошковою емаллю, металевий дашок дає додатковий захист від атмосферних опадів та надмірного освітлення, що допомагає забезпечити тривалий термін служби. Точковий вихідний отвір відеокамери діаметром 1 мм. зводить до мінімуму можливість механічного ушкодження лінзи.

Багато блоків виклику обладнані прихованим інфрачервоним підсвічуванням, замаскованим під напис «дзвінок». Невидиме оку інфрачервоне підсвічування дозволяє отримувати картинку на моніторі навіть за повної відсутності освітлення. Дальність дії такого підсвічування близько метра.

 

Відеомонітор домофона (відеодомофон)


Завдання відеомонітора – показувати, що відбувається за Вашими дверима, та здійснювати двосторонній аудіозв'язок із відвідувачем. Важливим фактором у забезпеченні безпеки є те, що Ви можете у будь-який момент часу побачити, а, знявши трубку і почути, що відбувається перед Вашими дверима.

Монітор відеодомофона може мати блок пам'яті на 16 або 64 кадри з генератором дати і часу, який автоматично спрацьовує при натисканні кнопки виклику на панелі, або може робити запис вручну, при натисканні кнопки запис на моніторі. Перегляд записаних кадрів виконується послідовно, починаючи з останнього кадру. При повному заповненні пам'яті стирається перший кадр і записується новий.

Сучасні монітори відеодомофону мають високу надійність і хороші технічні характеристики, а якісне зображення дозволяє Вам безпомилково розпізнати відвідувача.

 

Електромагнітний/електромеханічний замок


У системах контролю доступу часто використовуються електромеханічні або електромагнітні замки, які можна відкривати дистанційно. Замок підбирається індивідуально під кожні двері, залежно від умов експлуатації та завдання.Електромеханічний замок відкривається ключем чи натисканням кнопки на моніторі. При відключенні електрики він не відкриється, а перетвориться на звичайний механічний дверний замок.

Електромагнітні замки закриваються, притискаючи за допомогою сильного магнітного поля металеву пластину, закріплену на двері до замку, що встановлений на дверній коробці. При відключенні живлення такий замок автоматично відкривається, що відповідає вимогам пожежної безпеки.


Дверний доводчик

Для того, щоб двері закривалися плавно і тихо, встановлюється дверний доводчик, в основу роботи якого покладена пружина в металевому корпусі, що заповнений спеціальним маслом. Швидкість закривання дверей змінюється регулювальними клапанами.

Досить часто виникають ситуації, коли двері необхідно на якийсь час тримати відчиненими: перенесення речей, провітрювання, прибирання приміщення тощо. Якщо на двері встановлений дверний доводчик, то їх у таких випадках доводиться чимось підпирати.

Окремі товариші починають розбирати важіль, що нерідко призводить до його поломки. Для того, щоб уникнути подібних ситуацій, можна придбати та встановити доводчик з опцією hold-open, укомплектований важелем, що дозволяє фіксувати двері у відкритому положенні. Положення дверей, в якому вони фіксуватимуться, ви можете відрегулювати самостійно, згідно до ваших побажань.