Ми пропонуємо
Інформація
Який домофон мені найбільше підходить? В цілому про відеоспостереження Ключі Biss для супутникових каналів! Як налаштувати супутникове телебачення самостійно |
Як налаштувати супутникове телебачення самомуІнструкція з самостійного встановлення та налаштування супутникової тарілки Sirius, Amos, HotBird, NTV+.
О
дразу хотілося б попередити бажаючих заощадити кілька сотень гривень на послузі з встановлення системи прийому телебачення спеціалістом. Супутникові провайдери самі попереджають, що самостійне налаштування супутникової тарілки не найпростіша справа і не рекомендують займатися цим самостійно. Але в Україні ще не вимерли інженери та просто люди з головою та руками. Криза якось сильно підігріває бажання заощадити та налаштувати Sirius, Amos, HotBird чи НТВ+, чи будь-який інший супутник самому. Ті, хто відчуває, що може сам просвердлити чотири отвори у південній стіні, привернути кронштейн і налаштувати супутникову тарілку можуть спробувати зробити це самостійно. Ми наполегливо рекомендуємо не нехтувати вимогами техніки безпеки. Ми, за порушення відповідальності, нікуди не несемо і чесно попереджаємо, що встановлювати супутникову тарілку на висоті самостійно дуже і дуже небезпечно. Подумайте гарненько перш ніж розпочати роботи, порівняйте вартість купленого обладнання та самостійної установки з вартістю виконаних робіт під ключ з 12 місячною гарантією на все встановлене нами обладнання та виконані роботи. Отже, ви вирішили ризикнути та заощадити кровні двісті гривень на встановленні супутникової тарілки спеціалістом і не злякалися деяких труднощів. Похвально. Тоді продовжимо. Вибираєте в таблиці супутник, який Вас цікавить. л.ч. - літній час
Розташування супутникової антени Sirius, Amos, HotBird и NTV+.
Для початку треба визначитися зі сторонами світла. У Києві (де ми і працюємо) сонце знаходиться на півдні о 13.30 за літнім часом і о 12.30 – за зимовим. Цей спосіб досить точний, але користуватися ним можна лише у сонячну погоду. У похмуру погоду можна скористатися звичайним магнітним компасом. Шкода, що біля залізобетонної стіни він сильно бреше, відволікаючись на залізо арматури... Зважайте на це Супутник NTV+ знаходиться саме на півдні, а Sirius, Amos і HotBird на південному заході (приблизно).
Зі сторонами світла визначилися. Тепер треба визначатися із видимістю супутника.
Головне, зрозуміти, що якщо скористатися якимось телескопом, ви зможете побачити супутник візуально і ніщо цьому не завадить. Навіть скло та листя. Найпростіше, звичайно, ставити "тарілку" на дах. Врахуйте тільки, що звідти її можуть вкрасти. До того ж її небажано кріпити до штанг колективних антен. Власникам колективних антен це дуже не сподобається і вони можуть її акуратно зняти і забрати, як бойовий трофей. Труби газових димарів теж погано підходять для кріплення прямо до них. Цілком прийнятні стіни ліфтових шахт. Якщо вікна вашої квартири виходять на південь, або південний захід, то пам'ятайте, що супутникові "тарілки" не можна ставити під козирком даху - весь сигнал "з'їсть" козирок. Сніг і лід, що падає з даху, як мінімум зрушить антену і прийом просто припиниться. Оптимальним місцем кріплення супутникової тарілки (на південній або південно-західній стороні) є зовнішній бік балкона або лоджії. У котеджі можна встановити "тарілку" на добре розтягнуту щоглу, де "тарілка" висітиме не ворухнувшись.
Монтаж супутникової антени по кутку місця
7. Встановіть супутникову антену на кронштейн. Затягніть регулювальні гайки так, щоб була можливість з деяким зусиллям переміщати антену у вертикальній та горизонтальній площинах. 8. Закріпіть кабель до кронштейна супутникової антени пластиковими стяжками або ізоляційною стрічкою. Біля антени залиште запас кабелю довжиною 1 м, також закріпивши його на кронштейні.
Порядок монтажу стандартних супутникових телевізійних F-роз'ємів1. Зняти верхню ізоляцію кабелю на 15 мм, не пошкодивши екрануюче обплетення.
Самостійне налаштування супутникової тарілки1. Приблизно виставте азимут та кут місця супутникової антени. Азимут можна виставити за допомогою компасу. Точно визначити кут місця складніше, оскільки кут нахилу офсетної антени залежить від конструкції, а використовуються антени кількох виробників. 2. Відповідно до інструкції з експлуатації цифрового супутникового приймача, підключіть до нього кабель, що йде від конвертора або комутатора DiseC. Обробку F-роз'єму виконуйте за методикою, наведеною вище. 3. Підключіть цифровий ресивер до телевізора згідно інструкції з експлуатації ресивера та увімкніть його. 4. Цифровий супутниковий ресивер куплений у нас, заздалегідь запрограмований на канали Sirius, Amos, Hotbird. Виберіть зі списку каналів ресивера якийсь "відкритий" канал на супутнику Sirius або NTV+ (залежно від того, який саме супутник Ви збираєтеся налаштувати). 5. Повільно, дрібними поштовхами, переміщуючи дзеркало супутникової тарілки у вертикальній та/або горизонтальній площинах навколо передбачуваної точки розташування супутника, досягніть появи стовпчика (якість) та телевізійної картинки на екрані Вашого телевізора. Причому після повороту на 1 градус необхідно почекати 3-5 секунд, щоб сигнал дійшов від антени до телевізора. 6. Активуйте в меню Вашого супутникового ресивера пункт «Рівень сигналу». Досягніть максимального значення рівня сигналу шляхом плавного переміщення дзеркала антени у вертикальній та/або горизонтальній площинах. Слід пам'ятати, що рівень сигналу залежить від погодних умов. В умовах щільної хмарності, дощу або снігопаду рівень сигналу може зменшуватися аж до зникнення зображення. Сніг, що налип на антену, також значно погіршує умови прийому. 7. Затягніть регулювальні гайки, контролюючи при цьому рівень сигналу. 8. Якщо Ви налаштовували антенну для прийому з супутників Sirius, Amos і HotBird, тоді потрібно додатково налаштувати по черзі конвертора Amus і HotBird, шляхом пересування їх в різні сторони і обертання, попередньо переключивши на супутниковому ресивері канал, що приймається на відповідний супутнику. Нагадуємо, що ми зі свого боку намагались надати вам повну та вичерпну інформацію щодо технології встановлення та налаштування супутникової антени та ресивера, але категорично відмовляємося від відповідальності за недотримання техніки безпеки під час проведення робіт. |