(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

 

Встановлення систем вентиляції

 

установка систем вентиляції

Вентиляція забезпечує циркуляцію повітря в приміщеннях. Звично думати, що буде цілком достатньо свіжого повітря, якщо відкрити вікна (провітрювати приміщення). Але, на жаль, не завжди є можливість відкрити вікна, і далеко не завжди і не скрізь повітря на вулиці чисте і з комфортним температурним режимом. Для постійної циркуляції повітря в приміщеннях, а також для підігріву і охолодження, очищення і зволоження використовується вентиляційне обладнання. Воно служить для забезпечення припливу і підготовки повітря (з заданими параметрами) в житлові, офісні та складські об'єкти.

Попередній виклик майстра і прорахунок вартості робіт БЕЗКОШТОВНО!
Телефонуйте: (044) 332-34-35 (067) 745-49-93

Проектування систем вентиляції

Заповніть форму зворотного дзвінка та отримайте всю необхідну інформацію по телефону.

Дякуємо Вам за звернення.
Найближчим часом ми з Вами обов'язково зв'яжемося.

Проектування і розрахунок систем вентиляції - спеціалізація нашої компанії. «Абсолют Автоматик» пропонує весь комплекс послуг, починаючи від замірів і розрахунку параметрів вентиляційної системи і закінчуючи індивідуальним підбором найбільш відповідного з точки зору ціна - якість, обладнання для проекту.

Проектування систем вентиляції - це комплекс завдань, в які входить розрахунок параметрів вентиляційної системи, підбір обладнання виходячи з бюджету, проектування повітророзподільних мережі. Перш ніж долучитися до проектування вентиляції, фахівці «Абсолют Автоматик» обговорюють із замовником його побажання, вимоги і фінансові можливості, потім складають ТЗ (технічне завдання) на проект. Тільки після цих процедур і узгодження проекту з замовником, починається виготовлення та встановлення вентиляційних систем.

Встановлення вентиляційних систем

Професійний монтаж вентиляції - основа для правильної роботи і довговічності вентиляційного обладнання. Монтаж (встановлення) системи вентиляції складає великий комплекс робіт, саме тому їх слід довірити дипломованим інженерам з багаторічним досвідом роботи та введенням в експлуатацію проектів з подібними завданнями.

Монтаж вентиляційних систем: етапи проведення

установка системи вентиляціїВсі етапи дуже важливі, тому вимагають постійного контролю. Крім цього вони повинні проводитися з урахуванням норм і правил, що існують в Україні. У цей момент узгоджується графік роботи і монтажні схеми. Обсяг проведених монтажних робіт безпосередньо залежить від устаткування і його продуктивності. А вартість монтажу вентиляції залежить від рівня складності і конфігурація приміщень об'єкта, використовуваного обладнання, тому прорахунок проводиться індивідуально для кожного об'єкта.

По закінченню встановлення систем кондиціонування і вентиляції проводяться роботи з пуско-налагодження, під час якої проводитися регулювання, програмування електронних пристроїв, перевіряється якість роботи і працездатність системи. Після цього етапу замовник отримує всі необхідні документи. Установку систем вентиляції слід довіряти досвідченим фахівцям, які володіють необхідними знаннями та навичками. Компанії «Абсолют Автоматик» пропонує послуги тільки дипломованих фахівців з досвідом роботи на подібних проектах більше 5 років.

Системи вентиляції за останні десятиліття стали більш функціональними завдяки автоматиці. Автоматика для вентиляції створює унікальний мікроклімат в приміщеннях, який необхідний для роботи персоналу або зберігання спеціального обладнання.

Автоматика систем вентиляції в Києві та області

система вентиляціїАвтоматична система вентиляції повітря - це поєднання програмних продуктів і устаткування, які дають можливість управління і підтримки заданих кліматичних умов. Автоматична система вентиляції підвищує надійність і економічність, так само впливає на ефективність і довговічність.

Автоматика для вентиляції, як правило, встановлюється в щит управління. До цієї системи можна додати додаткові опції. Наприклад, пульт ДУ - за його допомогою можна змінювати температуру та інші функції (вологість і тд) повітря дистанційно.

Щит автоматики для системи вентиляції

Компанія «Абсолют Автоматик» робить зборку і підключення електротехнічних щитів автоматики різної складності і конфігурації, які використовуються для автоматизованого управління роботою систем вентиляції. Щити можуть створюватися як за типовими проектами Замовника, так і за проектами, розробленими фахівцями компанії «Абсолют Автоматик», на основі технічного завдання Замовника.

Щити автоматики управління систем вентиляції виробляються з використанням сертифікованого обладнання від провідних світових брендів, таких як Regin, Opal, Systemair, Belimo, Relpol, Oven, Autonics, Lovato, Terasaki та інших. Завдяки цьому щити автоматики вентиляції дають можливість здійснювати гнучкий і економічно ефективний вибір пристроїв від різних виробників.

Залишилися питання - телефонуйте! Фахівці компанії «Абсолют автоматик» проведуть консультацію з питань у сфері систем вентиляції: проектування, монтажу та автоматизації.

Монтаж вентиляції в Києві - приклади наших робіт

Вентиляція Київ

Установка вентиляції

Монтаж вентиляції

Проектування вентиляції


Системи вентиляції Київ

Установка систем вентиляції

Монтаж систем вентиляції

Проектування систем вентиляції

Вентиляція київ, все для вентиляції, вентиляція в києві, монтаж вентиляційної системи, установка вентиляційних систем, монтаж вентиляції ціни

Хочете встановити систему вентиляції?

Залишилися питання? Телефонуйте: (044) 332-34-35

Відгуки користувачів про категорію "Системи вентиляції"

4 з 5 можливих балів на основі 9 оцінок 9 клієнтських відгуків.