(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Встановлення кондиціонерів у Києві та області:

Монтажники компанії Абсолют Автоматик виконають монтаж всіх існуючих систем кондиціонування починаючи від простих спліт-систем закінчуючи центральними системами кондиціонування типу "Чиллер". Ми готові виконати повний цикл послуг в Києві: продаж кондиціонера - доставка - установка - гарантійне обслуговування - сервісне обслуговування. Також компанія Абсолют Автоматик надасть одну зі своїх професійних монтажних бригад для монтажу Вашого кондиціонера, придбаного не в нашому інтернет-магазині r410.kiev.ua, вартість установки при цьому не зміниться.

Ось операції, які ми проводимо під час стандартної установки кондиціонерів (спліт-систем):

  • пробивання отворів у стіні;
  • кріплення зовнішнього і внутрішнього блоків;
  • монтаж фреонових трубопроводів;
  • монтаж дренажної системи;
  • монтаж електричних з'єднань;
  • вакуумування фреонової системи;
  • тестовий запуск обладнання.

Ціни на монтаж кондиціонерів:

встановлення монтаж кондиціонерів

Також монтажники нашої компанії можуть здійснити монтаж Вашого кондиціонера у важкодоступних місцях (глухих стінах, недоступних високих парапетах, та ін.) з використанням промислового альпінізму. Така робота оцінюється персонально для кожного випадку.

Стандартний монтаж побутових кондиціонерів передбачає:

1. Установка внутрішнього блоку кондиціонера - на стіну.
2. Установка зовнішнього блоку кондиціонера - під вікно без залучення промислового альпініста (автовишки).
3. Довжина фреонових комунікацій не перевищує 3 метрів.
4. Дренаж (гофрований шланг) прокладається спільно з фреоновими комунікаціями.
5. Короб 60х60 не більше 0,5 метра.
6. Короб 16х18 не більше 0,5 метра.
7. Електрокабель не більше 1,5 метра.
8. Підключення кондиціонера в електрощит з боку навантаження на АЗС замовника або в розетку.
9. Товщина стіни, в якій пробивається отвір під трасу, не перевищує 0,8 метра.
10. Між зовнішнім і внутрішнім блоком кондиціонера не більше однієї стіни.
11. При прокладанні фреонових комунікацій не потрібно застосування спеціальних пристосувань (муфти та фітинги), а так само пайка і дозаправка фреоном.


Рекомендації щодо вибору місця установки кондиціонера:

Повітряний потік не повинен бути направлений безпосередньо на людей. При роботі на холод температура струменя повітря з кондиціонера на 7-15 ° С нижче, ніж температура навколишнього повітря в приміщенні. Якщо такий потік буде дути на людину хоча б декілька десятків хвилин, погане самопочуття згодом забезпечено. Як правило, повітря направляють так, щоб воно проходило між робочими місцями або туди, де люди перебувають найрідше. У спальні дуже часто доводиться робити вибір, на яку стіну по відношенню до ліжка повісити кондиціонер. Найчастіше люди бояться розташовувати внутрішній блок над головою і монтують блок на стіну, до якої звернені ноги. Якщо немає можливості максимально віддалити блок від ліжка і направити повітря в іншу сторону, краще змонтувати його над головою. Холодне повітря при цьому буде дмухати не на голову, а в ноги, які як правило накриті ковдрою.

Внутрішній блок спліт-системи не повинен псувати інтер'єр. Звичайно, кожен замовник - сам собі дизайнер, але якісний монтаж кондиціонера передбачає таке розташування блоку, щоб новий інтер'єр мінімально відрізнявся від старого. Звідси і рекомендації не вішати кондиціонер на стіну, розташовану навпроти входу.

Внутрішній блок повинен розташовуватися так, щоб від стелі залишався вільний простір не менше 10 см.

Не допускається монтувати внутрішні настінні блоки над шафами, комодами, якщо відстань від них до нижньої кромки внутрішнього блоку менш 70-100см. По-перше, це призводить до здування при кожному включенні кондиціонера пилу, що скупчився на верхній поверхні шафи. Більш того, близьке розташування горизонтальних поверхонь веде до створення круговороту повітряного потоку, що призводить до зниження ефективності роботи системи кондиціонування. Потік, з кондиціонера захоплюється назад в повітрозабірник, повітрообмін в приміщенні погіршується, кондиціонер, забираючи холодне повітря, починає "думати" що пора припиняти свою роботу, адже датчик температури знаходиться на вході потоку.

Довжина траси повинна бути мінімальною. Довга траса здорожчує монтаж і знижує ефективність роботи. Більш того, якщо ви вирішили прокласти трасу в коробі, то довгий короб через всю стіну сильно псує інтер'єр.