(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Вітаємо. Хочемо представити вам, як лікнеп, одного з найкращих світових виробників систем відеоспостереження та контролю доступа, компанію Commax.

Створена понад 40 років тому, а точніше 1968 р., COMMAX (Коммакс або Комакс) повільно, але впевнено завойовувала популярність у всьому світі своїми технічними рішеннями, поки, наприкінці минулого століття, остаточно не вийшла на лідируючі позиції у світі. Компанія, що виробляє величезний спектр товарів для відеоспостереження, відома, в першу чергу, своїми успіхами у виробництві відеодомофонів (відео домофонів), аудіодомофонів (аудіо домофонів), різних переговорних пристроїв, пульти диспетчерського зв'язку, електромагнітні та кодові замки, відеомонітори і т.д.

На сьогоднішній день, тільки в Україні, Коммакс займає близько 70% ринку домофонів та відеомоніторів. Відмінна риса продукції Commax – це надійність, цінова доступність та, звичайно ж, естетична привабливість. Найкращі дизайнери працюють над зовнішнім виглядом продукції Комакс.

Серед відеодомофонів марки Commax найбільшим попитом і популярністю користуються наступні марки: DPV-4HP, DPV-4MT, DPV-4KE, DPV-4MEN, DPV-4STN, DPV-4MNT та ін. У сьогоднішній огляд не входить задача докладної розповіді про ці марки, але найближчим часом ми обов'язково повернемось до них.

Продукцію Коммакс можна зустріти у багатьох місцях Києва та Київської області. Це квартири, котеджі, житлові будинки, банки, офіси, поліклініки, державні установи, магазини тощо. Тому, якщо у вас стане вибір, відео домофон якої марки придбати - навіть не замислюйтесь, тільки COMMAX !