(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Встановлення домофонів у Києві

Установка домофонів

Встановлення домофону найбільш затребувана послуга для організації безпеки і доступу в житлових будинках, офісах. У багатоквартирних будинках встановлюються найпростіші аудіодомофони, в яких поєднуються кодова панель, електронний ключ і переговорний пристрій, що встановлюється в квартирі.

Монтаж домофонів в офісах відрізняється від житлових приміщень. Тут завдання пристрою - зв'язатися з потенційними клієнтами або відвідувачами, вирішити, чи потрібно відкривати двері чи ні. Монтаж домофону в офісі підвищує комфорт працівників, рівень безпеки об'єкта, оскільки дозволяє уникнути небажаного вторгнення рейдерів, а також просто небажаних осіб, таких як торгові агенти.

Щоб домофони працювали справно і гарантували високий рівень безпеки, їх установку слід довірити професіоналам. Компанія «Абсолют Автоматик», працює в сфері більше 5 років, в нашій команді успішно трудяться кваліфіковані фахівці.

Монтаж домофону складається з декількох этапів:

  • Прокладання кабелів, установки блоків комутації;
  • Для встановлення системи домофонів в під'їзді потрібні залізні двері. Якщо вони відсутні, співробітники «Абсолют Автоматик» встановлять їх за окрему плату;
  • Подальший етап - монтаж кнопкової панелі, обов'язково в антивандальній модифікації;
  • Домофони підключаються до кожної квартири. За бажанням замовників в окремі квартири можуть встановлюватися додаткові компоненти;
  • На фінальному етапі перевіряється якість зв'язку домофона, робота всіх ключів.

Заповніть форму зворотного дзвінка та отримайте всю необхідну інформацію по телефону.

Дякуємо Вам за звернення.
Найближчим часом ми з Вами обов'язково зв'яжемося.

Попередній виклик майстра і прорахунок вартості робіт БЕЗКОШТОВНО!
Телефонуйте: (044) 332-34-35 (067) 745-49-93

Квартирні домофони

Квартирні домофони давно користуються попитом, оскільки істотно підвищують ступінь захисту багатоквартирного будинку. Квартирний домофон обмежує доступ небажаних осіб в квартири мешканців під'їзду. За допомогою домофона ми легко можемо проконтролювати, кого впускати в будинок, а кому відмовити в доступі.

Якщо установка домофона в квартирі для вас актуальна, вам допоможе компанія «Абсолют Автоматик». Співробітники виконують всі процедури - укладання кабелів, установку блоків комутації, при необхідності, установку залізної під'їзної двері. За бажанням замовника, крім панелі і трубки, можуть встановлюватися додаткові компоненти.

На всі виконані роботи надаються гарантії, виконується послуга сервісного обслуговування.

Офісні домофони

Гарантія безпеки і комфорту всіх співробітників - установка домофона в офісі. Від цього маленького пристрою залежить атмосфера в робочому колективі, рівень ефективності робочого процесу. Домофон в офіс бажано встановити, з перших днів роботи компанії, оскільки ця компактна панель дозволяє контролювати допуск в приміщення сторонніх осіб. Домофони в офіс можуть оснащуватися переговорним пристроєм або тільки кнопкою виклику, тому у вас є повна свобода вибору домофона, який підходить вашому підприємству.

Встановлення домофону в офіс ви можете замовити у компанії «Абсолют Автоматик». Ми пропонуємо, крім установки, гарантійне та сервісне обслуговування. Будь-яка техніка з часом виходить з ладу, її можуть пошкодити вандали, незважаючи на те, що визивні панелі поставляються в надійному захисті. Всі супутні роботи по обслуговуванню ми беремо на себе.

Домофони для дому

Як забезпечити безпеку приватного будинку? Це досить легко, а допоможе в цьому домофон для дому. Компактний пристрій, що складається з викличної і комутаційної панелі, клавіатури, трубки, дозволить контролювати допуск в будинок сторонніх осіб. Деякі моделі оснащуються переговорним пристроєм, але ви можете вибрати більш прості домофони для дому, оснащені тільки кнопкою. Установка домофона в будинку затребувана в реаліях сучасного небезпечного світу. Панель виклику можна встановити біля хвіртки, замість застарілого дзвінка.

Послугу встановлення домофону пропонує компанія «Абсолют Автоматик», а також гарантійне та сервісне обслуговування. Всі супутні роботи (лагодження панелі, заміна ключів) ми беремо на себе.

Компанія «Абсолют Автоматик» виконує всі роботи під ключ, на встановлене обладнання та проведені роботи надається гарантійне обслуговування. Телефонуйте й уточнюйте будь-які питання і нюанси, з приводу послуги встановлення домофонів.

Хочете встановити домофон?

Залишилися питання? Телефонуйте: (044) 332-34-35