(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

 Ремонт і сервісне обслуговування кондиціонерів та систем вентиляції.

 Компанія Абсолют-Автоматик має багаторічний досвід монтажних робіт систем вентиляції та кондиціювання повітря. Такі системи бувають промислового та побутового призначення та відповідно мають різне експлуатаційне навантаження, вимагають періодичного профілактичного обслуговування. Наша компанія пропонує своїм клієнтам проводити профілактику систем вентиляції та кондиціонерів побутового класу не рідше одного разу на рік, а промислового – двічі на рік. Така періодичність технічного обслуговування забезпечить надійну роботу системи вентиляції та кондиціонерів та здатність впоратися з поставленими завданнями протягом усього періоду експлуатації.

 Спеціалісти нашої компанії пропонують послуги з технічного обслуговування та ремонту систем кондиціювання повітря та ветиляції для організацій та для приватних осіб. Таке обслуговування менш суттєво вдарить по вашій кишені, ніж ремонт кліматичних систем у недоречний період - нестерпна спека або інші погодні умови. Не забувайте, кліматична техніка працює цілодобово, а іноді й цілорічно, справляючись з відпрацьованими, забрудненими масами повітря, доставляючи комфорт у приміщеннях вашого будинку, офісу чи промислового підприємства та вимагає уваги з боку фахівців для безвідмовної роботи.

 Якщо все-таки ваша кліматична система (кондиціонер або система вентиляції) перестала виконувати поставлені завдання через вихід з ладу будь-яких елементів системи, компанія Абсолют-Автоматик пропонує допомогу в пошуку несправного елемента або системи та усунення несправності. Фахівці нашої компанії мають досвід усунення несправностей в установках як побутового, так і промислового призначення з абсолютно різноманітними потужностями. Також, в якості партнерів нашої компанії виступають найавторитетніші постачальники комплектуючих та витратних матеріалів, що дозволяє у стислий термін відновити роботу кондиціонера або припливної установки вентиляційної системи та повернути комфортні кліматичні умови у ваше приміщення.

 Зателефонувавши в нашу компанію за номерами телефонів 044-332-34-35 або 067-745-49-93, ви отримаєте консультацію в телефонному режимі і зможете домовитися про зустріч у вас на об'єкті зі спеціалістом нашої компанії, абсолютно безкоштовно.