(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Гаражні ворота серії Classic

Максимальний розмір воріт даної серії складає 5000 x 3085 мм.

Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсійних пружин, що розташовані над полотном воріт.

Конструктивні особливості

Гаражні ворота серії Classic З'єднувальна муфта Храпова муфта
Проміжні петлі Роликові кронштейни
Ущільнювачі

 

  1. У гаражних воріт "Алютех" застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє під час монтажу воріт провертати дві частини валу відносно один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.

  2. У стандартний комплект гаражних воріт входить спеціальний пристрій (запобіжна храпова муфта), який встановлюється на кожну торсійну пружину. У разі поломки пружини пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.

  3. Проміжні петлі з нержавіючої сталі мають високі антикорозійні властивості. Петля має форму «гнутий лист», завдяки чому володіє високими характеристиками міцності і забезпечує надійне з'єднання воротних панелей.

  4. У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь притискання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло- та звукоізоляцію воріт. Кронштейни виготовлені з корозійностійких матеріалів (нержавіюча сталь та алюміній). Ці матеріали не схильні до корозії, що гарантує надійну роботу воріт протягом усього терміну їх експлуатації.

  5. По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики та у поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.

 

Типи монтажу

Три типи монтажу гаражних воріт (низький, стандартний та високий) дозволяють встановлювати гаражні ворота Classic практично в будь-який гаражний отвір.

Стандартний монтаж Низький монтаж Високий монтаж

Стандартний монтаж

Низький монтаж
Високий монтаж

Для монтажу воріт Classic необхідна перемичка всього 100 мм при ручному керуванні та 125 мм при використанні електроприводу.

 

Гаражні ворота серії Standard

Максимальний розмір воріт серії Standard складає: ширина – 3500 мм, висота – 3085 мм.

Відмінна риса воріт даної серії полягає в тому, що балансування маси їхнього полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягування забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільному опусканню.

Пружини розтягування у воротах серії Standard розташовані між полотном воріт та вертикальними направляючими – по дві з кожної сторони.

Використання пружин розтягування дозволяє значно скоротити час монтажу воріт. Процес монтажу воріт від початку до здачі об'єкта замовнику займає лише 2,5-3 години.

Секційні ворота серії Standard можуть монтуватися практично у будь-який гаражний отвір. Для їх встановлення необхідна перемичка всього 100 мм, що дуже зручно у разі заміни старих залізних воріт на сучасні секційні ворота «Алютех».

 

 

Конструктивні особливості

Гаражні ворота серії Standard Пружина у пружині Роликові кронштейни
Система регулювання натягу пружин Прихований монтаж кінцевих профілів

 

  1. Система «пружина у пружині» надає додаткової безпеки воротам. Ця система забезпечує захист від відскоку (викиду пружин із напрямних) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищений  патентом.

  2. У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь притискання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло- та звукоізоляцію воріт.

  3. Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити або послабити натяг пружин можна безпосередньо під час монтажу або під час подальшої експлуатації воріт.

  4. Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткової привабливості воротам у зборі. Верхній та нижній профілі не видно із зовнішньої сторони воріт.

 

Підрахувати секційних вартість воріт можна ТУТ.