(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00
Сортувати по: найменуванню (зрост | убув), ціні (зрост | убув), рейтингу (зрост | убув)
Турнікет трипод Tiso Centurion Турнікет трипод Tiso Centurion
Ціна: 29,120.00грн

Матеріал основи - фарбована сталь

Розміри (ШхГхВ) - 802х745х1000 мм

Ширина проходу - 570 мм

Пропускна здатність - 25 люд/хв

Живлення - DC - 12B, AC - 100–240В ~ 50/60 Гц

Тип - підлоговий

докладніше →
Турнікет трипод Tiso Centurion Twin Турнікет трипод Tiso Centurion Twin
Ціна: 52,416.00грн

Матеріал основи - фарбована сталь

Розміри (ШхГхВ) - 745х1440х1000 мм

Ширина проходу - 570 мм

Пропускна здатність - 25 люд/хв

Живлення - DC - 12B, AC - 100–240В ~ 50/60 Гц

Тип - підлоговий

докладніше →
Турнікет трипод настінний Tiso Skull Турнікет трипод настінний Tiso Skull
Ціна: 26,496.00грн

Матеріал основи - фарбована сталь

Розміри (ШхГхВ) - 770х745 мм

Ширина проходу - 570 мм

Пропускна здатність - 25 люд/хв

Живлення - DC - 12B, AC - 100–240В ~ 50/60 Гц

Тип - настінний

докладніше →
Турнікет повнозростовий Tiso Sesame Basic Турнікет повнозростовий Tiso Sesame Basic
Ціна: 98,688.00грн

Матеріал основи - фарбована сталь

Розміри (ШхГхВ) - 1420х1158х2300 мм

Ширина проходу - 650 мм

Пропускна здатність - 20 люд/хв

Живлення - DC - 12B, AC - 100–240В ~ 50/60 Гц

Тип - підлоговий повнозростовий

докладніше →

Встановлення турнікета в Києві

Турнікети в Києві лишаються затребуваним елементом контролю руху пасажирів, співробітників на підприємствах. У «Абсолют Автоматик» ви можете замовити установку системи турнікетів. Серед обладнання, що пропонується нашою компанією, такі відомі бренди як Cisa, Atis, Iron Logic, O & C, Vizit.

Попередній виклик майстра і прорахунок вартості робіт БЕЗКОШТОВНО!
Дзвоніть: (044) 332-34-35 (067) 745-49-93

Монтаж турнікетів в Києві

Замовити монтаж турнікетів будь-якого із перелічених вище різновидів ви можете в компанії «Абсолют Автоматик». Монтаж турнікета проводиться кваліфікованими фахівцями, із застосуванням сучасного, обладнання, перед запуском система ретельно тестується.

Встановлення турнікетів триподів, тумбових, роторних, фахівцями компанії виконується оперативно. За результатами монтажу ви отримуєте якісно оформлену прохідну, що функціонує плавно і без збоїв.

Сучасні пропускні системи складаються з механічного та електронного блоку, які потрібно правильно підключити між собою. Тому важливо пам'ятати, що установка турнікета своїми силами може не дати необхідного результату, ви тільки витратите свій час.

Найбільш затребуваною залишається послуга встановити турнікет трипод, оскільки його легко інтегрувати в сучасну систему управління доступом, забезпечити автоматичне керування.

В компанії «Абсолют Автоматик» можна вибрати відповідний тип турнікета, замовити його встановлення та подальше обслуговування. Наші співробітники допоможуть підібрати відповідний засіб обмеження доступу, в залежності від умов його установки та експлуатації, кількості людей.

 

Турнікет трипод

турнікет триподВсі пропускні системи поділяються на дві категорії - роторні та триподи. Турнікет трипод найпопулярніший і поширений, конструкційно складається з трьох невеликих трубчастих планок, які рівномірно зафіксовані на барабані, що обертається. Турнікети трипод сконструйовані таким чином, щоб одна планка постійно розташовувалася по горизонталі, а дві інші - вниз, під відповідним кутом. Перевага таких турнікетів - невеликі габарити, продумана ергономіка, що не заважає руху людей, при цьому, виключається вільний прохід до об'єкта.


Роторні турнікети

роторний турнікетТурнікети роторні є другими за популярністю, більш доступними, в їх конструкції стулки закріплені на вертикальній осі. Щоб підвищити пропускну здатність, в конструкції роторного турнікета додатково може встановлюватися електропривод. У порівнянні з попередньою категорією, роторні турнікети займають майже весь прохід, підвищуючи жорсткість контролю доступу.


Турнікет для прохідної

турнікети для прохідноїУ компанії Ви також можете замовити прохідні турнікети - їх установку і обслуговування. На прохідних часто встановлюються повнозростові турнікети, що являють собою металеві конструкції, які досягають людського зросту. Такі турнікети для прохідної вважаються найбільш надійними перешкодами, які закривають доступ на об'єкт. Такий варіант контролю доступу затребуваний на великих заводах і фірмах, в офісних центрах, гуртожитках.


Вже знайомі нам роторні турнікети створюються різної висоти - в повний зріст або напівростові. Елементи турнікетів можуть виконуватися в різних варіантах: суцільні або з окремих горизонтальних смуг. Ці конструкції можуть встановлюватися на об'єктах різного типу.

Стулкові турнікети - конструкції, доступ в яких перекривається однією або двома стулками, що висуваються за рахунок роботи спеціального приводу. Щоб уникнути несанкціонованого доступу, на турнікетах такого типу встановлюються оптичні датчики, що визначають наближення людини.

Контроль доступу турнікети і системи турнікетів.

Хочете встановити турнікети?

Залишились питання? Дзвоніть: (044) 332-34-35