(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Система охоронної сигналізації

Система охоронної сигналізації (СОС) - це комплекс дій і обладнання, основна мета яких забезпечує безпеку об'єкта, незалежно від його розмірів і призначення. Одними з найпоширеніших місць охоронних сигналізацій є квартири, офіси та складські приміщення.

Компанія «Абсолют Автоматик» проводить проєктні, монтажні, пусконалагоджувальні роботи СОС для об'єктів різних розмірів і рівня безпеки.

Монтаж системи охоронної сигналізації в Києві та Київській області:

1. Охоронна сигналізація для квартири
2. Охоронна система для приватних будинків (котеджів, заміських будинків)
3. Охоронна сигналізація для бізнес об'єктів (офіси, склади і т.д.)
4. Охорона об'єктів з підвищеною безпекою (банки, ювелірні магазини)
5. Охорона вуличних периметрів

1. Охоронна сигналізація для квартири

Сигналізація в квартирі встановлюється, як правило, одна з найпростіших. При виборі важливо пам'ятати, що зловмисники можуть проникнути двома способами: через двері і вікно. Тому для повної безпеки слід враховувати обидва чинники. Фахівці «Абсолют Автоматик» допоможуть підібрати оптимальний варіант СОС враховуючи вимоги і можливості клієнта.

2. Охоронна сигналізація для приватних будинків (котеджів, заміських будинків, дач)

Охоронна сигналізація для приватних будинків складається з 2-х частин: охорони будинку і прилеглої території. Залежно від різних факторів (площа території і будинку, ступінь охорони в населеному пункті та інших факторів) розробляється індивідуальна СОС максимально адаптована під умови проживання та ступінь безпеки.

3. Охоронна сигналізація для бізнес об'єктів (офіси, склади і т.д.)

Найбільш розповсюджені варіанти:

- Встановлення тривожної кнопки сигналізації, ця система може бути корисна для цілодобових кафе, для об'єктів на яких цінності зберігаються тільки в робочий час (каси тощо).

- Устаткування СОС всіх приміщень, дана система розробляється індивідуально для кожного об'єкта. Такий вид СОС найбільш поширений для офісів і складських приміщень.

Зателефонуйте зараз і отримаєте безкоштовну консультацію

4. Охорона об'єктів з підвищеною безпекою (банки, ювелірні магазини)

До таких об'єктів застосовуються особливі вимоги щодо забезпечення безпеки, оскільки саме ці об'єкти працюють з великими сумами грошей або їх еквівалентом. Компанія «Абсолют автоматік» займається розробкою систем сигналізації для понад важливих об'єктів.

5. Охорона вуличних периметрів

Для охорони великих територій доцільно застосування автоматичної системи, що контролює проникнення всередину периметра, і вивід тривоги на пост охорони. Така система заснована на датчиках, розставлених по периметру, і дозволяє захистити значні території. Цю систему доцільно доповнити системою відеоспостереження.

Зателефонуйте і наші фахівці допоможуть вибрати оптимальну систему охорони. Нададуть консультацію з будь-яких питань.