(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Системи відеоспостереження


Відеоспостереження - один з основних і найефективніших видів забезпечення безпеки в технічних засобах, що володіють найбільш широким спектром реалізованих можливостей: безперервністю контролю територій, що охороняються в будь-який час доби, детекцією руху в контрольованих зонах, накопиченням інформації за подією, автоматичним розпізнаванням і порівнянням реєстрованої інформації з архівом тощо.


Системи відеоспостереження є невід'ємною частиною сучасного будинку, забезпечуючи для тих, хто перебуває всередині, безпеку, зручність і комфорт - не потрібно відриватися від перегляду улюблених ТБ передач, щоб подивитися, що відбувається зовні або в інших кімнатах. Замість моніторів можна використовувати звичайний телевізор, перенісши зображення з кількох камер на вільні канали. Для служби охорони офісу - це розширення її можливостей та підвищення надійності захисту, збирання важливої аналітичної інформації про клієнтів та співробітників.


При проектуванні системи відеоспостереження дуже важливо узгодити технічні характеристики компонентів, що встановлюються, з оперативно-тактичними вимогами до системи в цілому. Найважливішим параметром, що характеризує систему відеоспостереження є швидкість обробки кадру. Саме від цього залежить якість відеозображення, а отже – своєчасна адекватна реакція на нестандартну ситуацію.

Для відеокамер ключове питання полягає у виборі числа та позицій їх встановлення, а також відповідності характеристик об'єктивів і відіконів камер світловим і динамічним характеристикам сцен, що спостерігаються.

Камери спостереження можуть мати додаткові опції, такі як інфрачервоне підсвічування, поворотні пристрої, мікрофони. При виборі позицій розташування камер не повинно бути "сліпих зон", бажано забезпечити деяке перекриття зон, що переглядаються сусідніми камерами.

Задля безпеки самої системи відеоспостереження можна застосувати приховані або закамуфльовані відеокамери, відвернути від них увагу установкою імітаторів відеокамер (провідні виробники компонентів систем відеоспостереження обов'язково мають їх в асортименті, а багато об'єктів, що охороняються, мають "відкриту систему" відеоспостереження з таких "камер" і реальну прихованих). Також дуже бажаною є інтеграція системи відеоспостереження з іншими охоронними системами.

Охоронні системи відеоспостереження дозволяють створити гнучку і нарощувану систему безпеки, в яку можуть входити не тільки компоненти систем відеоспостереження (відеореєстратори, пристрої обробки відеосигналу і т.д.), а й охоронно пожежна сигналізація та системи контролю доступу.