(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Відеодомофони і аудіодомофони

  • Продаж і встановлення відеодомофонів і аудіодомофонів
  • Встановлення відеодомофонів з віддаленим керуванням відкриття замків

Заповніть форму зворотного дзвінка та отримайте всю необхідну інформацію по телефону.

Дякуємо Вам за звернення.
Найближчим часом ми з Вами обов'язково зв'яжемося.

Більш затребуваний квартирний домофон, обладнаний панеллю, на яку виводиться відео. У компанії «Абсолют Автоматик» ви можете придбати вже готові відеодомофони в повній комплектації.

Високою якістю відрізняються відеодомофони Kocom, що включають наступні компоненти:

  • Домофон, оснащений чорно-білим відеомонітором, трубкою для розмови, можливістю підключення до чотирьох викличних панелей;
  • Панель, антивандального типу, яка може бути з регульованим або нерегульованим кутом повороту, оснащується вбудованою камерою;
  • Електромеханічний замок, з нержавіючої сталі, стійкий до негативного впливу навколишнього середовища.

Відеодзвінок дверний користується підвищеним попитом в офісних установах, де спостерігається гостра необхідність у спостереженні за відвідувачами. Вартість подібної послуги багаторазово окупається підвищенням безпеки вашої компанії. Звичайно ж, відео домофон буде зовсім не зайвим елементом і в під'їзді багатоквартирного будинку. Завдяки цьому винаходу ви зможете контролювати - кого впускати в під'їзд, а хто викликає серйозні підозри.

Встановлення відеодомофонів

Відеодомофони – одна з найпростіших і ефективних систем охорони. Він може бути складовою в комплексі безпеки об'єкта і бути окремим елементом - в офісних приміщеннях, квартирах, приватних будинках. Відеодомофон Київ може частково виконувати функції системи відеоспостереження та дозволяє контролювати доступ в приміщення, тому їх можливо використовувати в якості основних охоронних елементів в системі безпеки об'єкта.

Для будівель з посиленою охороною відеодомофони незамінні. Він створює або блокує доступ на об'єкт дистанційно, що робить систему безпеки більш гнучкою. Так само дає можливість спостерігати за територією з допомогою встановленої у двері системи. У поєднанні з іншим охоронним устаткуванням, установка відеодомофона створює ефективний комплекс спостереження і контролю доступу.

Встановлення відеодомофона в Києві та Київській області

Установка відеодомофонів забезпечить комфортні умови для мешканців, як висотного будинку, так і офісних будівель. Завдяки відеодомофону, Ви завжди будете знати, хто прийшов, і чи хочете Ви бачити відвідувача. Також у Вас завжди буде трохи часу до приходу гостей, щоб підготуватися до візиту.

Ціна відеодомофона і установки всієї системи залежить від площі об'єкта, конфігурації використаного обладнання і виконуваних функцій.

Продаж, ремонт, технічне обслуговування і монтаж відеодомофонів – слід довіряти професіоналам! Компанія «Абсолют Автоматик» лідер на ринку домофонів в Києві і області пропонує встановити відеодомофон, найкращий як за ціною, так і за якістю. Досвід і кваліфікація монтажників в «Абсолют Автоматик» дозволяють встановити відеодомофон в найкоротші терміни.

Звертайтеся і ми допоможемо підібрати і зробити монтаж відеодомофону, враховуючи Ваші побажання за мінімальною вартістю.

Продаж та встановлення відеодомофонів та аудіодомофонів

Хочете встановити відеодомофон?

Залишилися питання? Телефонуйте: (044) 332-34-35