(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Обладнання для відеоспостереження

Безпека - одне з основних питань в житті людини, чи-то забезпечення безпеки комерційного об'єкта або ж житлового будинку. Основний спосіб контролю - це цілодобове відеоспостереження. Київ, як і більшість великих міст давно підійшли до необхідності реалізації максимально можливого рівня безпеки для людей.

Компанія «Абсолют Автоматик» спеціалізується на монтажі систем безпеки, контролю доступу та відеоспостереження в Києві та області. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для систем відеоспостереження. Як наочний приклад ми описали найбільш затребувані товари на сторінках сайту. Безумовно, підібрати необхідні камери відеоспостереження під силу далеко не всім, для Вашої зручності була введена послуга «Безкоштовна консультація». Зателефонуйте: (044) 332-34-35 і Вам підкажуть, яке обладнання для відеоспостереження підходить, і запропонують кілька варіантів в різних цінових діапазонах на вибір. Так само, ви можете ознайомитися з готовими комплектами відеоспостереження.

Наші переваги:

  • Усі фахівці компанії «Абсолют Автоматик» ввели в експлуатацію безліч проектів з відеоспостереження, які успішно функціонують протягом декількох років, тому можуть порадити якісне обладнання для відеоспостереження.
  • Ми в курсі всіх новинок на ринку безпеки і не тільки відстежуємо їх, а й впроваджуємо.
  • У нас Ви можете купити комплект відеоспостереження або ж вибрати самостійно все необхідне.
  • Консультації на всіх етапах співпраці, починаючи від вибору обладнання закінчуючи монтажними роботами

Зв'язатись з нами можна по телефону: (044) 332-34-35!