(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

 

Цифрові відеореєстратори

 

Цифровий відеореєстратор - обладнання, за допомогою якого можна записувати відео і аудіо сигнал, що надходить з камери і мікрофона на жорсткий диск (HDD). Цей пристрій обробляє відео та аудіо інформацію, потім стискає і записує на цифровий носій (вінчестер) в сучасних протоколах (MPEG4 / H.264), завдяки чому збільшується обсяг записуваної інформації.

Основні відмінності відеореєстраторів:

  • Кількість каналів для відеокамер та мікрофонів
  • Якість і швидкість запису
  • Додаткові функції та опції:

- користування через інтернет

- різноманітність способів архівації та переносу інформації (DVD/CD, USB)

  • можливість підключення до пристроїв відображення (наявність VGA-роз'єму для монітора)

цифровий відеореєстраторВідеореєстратори підбираються виходячи із задач безпеки для кожного об'єкта індивідуально. Не знаєте, яке обладнання буде оптимальним рішенням для Вашої системи безпеки? Телефонуйте: (044) 332-34-35 і фахівці компанії «Абсолют Автоматик» проконсультують Вас і порекомендують обладнання на основі з Ваших завдань.

Вартість цифрових відеореєстраторів:

1. Бюджетні - такі моделі оснащені мінімальним набором функцій, які призначені для простих систем відеоспостереження. Наприклад перегляд відео на моніторі і запис на жорсткий диск.

2. Багатофункціональні - як правило це моделі які працюють в триплексному режимі. Даний режим дозволяє виконувати 3 завдання одночасно. Наприклад записати відео, перегляд архіву і віддалений перегляд через мережу або інтеренет. Крім цього такі моделі можуть записувати інформацію на різні носії (флешки, сідіроми і тд)

3. Професійні - моделі які працюють в пентаплексному режимі. Володіють всіма функціями і крім цього надають можливість вести запис з більш якісним зображенням і звуком. Швидкодія даного обладнання на порядок вище, як і можливості.

Підібрати обладнання для відеоспостереження та проконсультувати по вартості проекту або монтажних робіт зможуть фахівці компанії «Абсолют Автоматик». Телефонуйте зараз: (044) 332-34-35!