(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Комплекти систем відеоспостереження "Эконом"

Комплекти систем відеоспостереження "Эконом"
 

  • Опис
  • Відгуки

Комплект призначений для встановлення в приміщенні будь-якого типу. За допомогою такої системи відеоспостереження можна переглядати записану інформацію в реальному часі, переглядати архів запису (який зберігається не менше 1 місяця), можна використовувати ДВР в якості мережного пристрою, і управляти реєстратором за допомогою локальної мережі.

*** Для більш функціональної системи відеоспостереження рекомендуємо переглянути комплект Страндарт  ***

Запропоновані для даних комплектів відеокамери є типовими камерами бюджетного сегмента і можуть бути замінені на будь-які інші аналогові камери виходячи з потреби в технічних характеристиках. Живлення системи здійснюється від низьковольтного блоку живлення, але може проводитися від безперебійного блоку живлення УПСа, який зможе підтримувати працездатність відеосистеми незалежно від наявності напруги живлення в мережі.

Також є можливість підібрати і встановити відеореєстратор з іншими технічними параметрами, що дозволить розширити можливості відеосистеми. Підібрати необхідне обладнання і підрахувати кінцеву вартість системи відеоспостереження можна зателефонувавши за вказаними номерами телефонів: 044-332-34-35, 067-745-49-93.