(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Своєчасне технічне обслуговування кондиціонерів - запорука довгої стабільної роботи техніки. Крім того, це економія ваших грошей на ремонтах, яких вдасться запобігти, завдяки тому, що ви регулярно проводите обслуговування домашніх кондиціонерів. Кваліфіковане сервісне обслуговування кондиціонерів в Києві здійснює спеціалізована фірма «Абсолют-Автоматик». Які ж послуги входять в «кондиціонерний сервіс»?

Перелік послуг по сервісному обслуговуванню кондиціонерів:

 1. Чистка зовнішнього блоку.
 2. Очищення фільтрів.
 3. Очищення роторної турбіни.
 4. Очищення решітки випаровувача.
 5. Демонтаж і дезінфекція випаровувача (за необхідності).
 6. Очищення дренажа.
 7. Очищення вентилятора кімнатного блоку (за необхідності - з демонтажем).
 8. Вимірювання обсягу холодоагенту.
 9. Відновлення герметичності системи (за необхідності).
 10. Дозаправлення холодоагентом (за необхідності).


Гіпотетично пункти №№1-4 користувач може виконати самостійно. Однак якщо досвіду поводження з кондиционерною технікою немає, то краще обмежитися чищенням фільтрів, а інше делегувати сервісному центру «Абсолют-Автоматик». Для тих, хто віддає перевагу робити все своїми руками, пропонуємо чек-лист чисток кондиціонера.

Як часто обслуговувати кондиціонери

Припускається, що чистити будь-яку техніку потрібно в міру забруднення. Але з урахуванням специфіки влаштування кондиціонера ви не завжди можете достовірно оцінити забрудненість, наприклад, вуличного блоку. Тому слід дотримуватися певних правил і термінів і викликати майстра, коли підійде термін обслуговування того чи іншого пристрою.

Обслуговування зовнішнього блоку:

 • поверхи 1-4 - щосезону;
 • поверхи 5-9 – кожні 2-3 роки;
 • поверх 10 і вище – кожні 3-5 років.

 

Зрозуміло, що на частоту впливатиме розташування блоку. Якщо він «виходить» на вулицю, засаджену пірамідальними тополями, або на будівництво з пилом і піском, то чистити блок доведеться частіше.

Обслуговування кімнатного блоку:

 • фільтри - у міру забруднення, візуальний контроль;
 • роторна турбіна - щорічно, краще восени;
 • решітка випаровувача - щорічно, краще навесні.

 

Позначка «краще восени» означає, що затверділий за зиму бруд може заважати належному функціонуванню турбін. Позначка «краще навесні» означає, що стартувати в новому сезоні краще з максимально чистою решіткою, виключивши потрапляння навіть найдрібніших частинок, що накопичилися за зиму.

Ціни на обслуговування кондиціонерів можливо уточнити безпосередньо в компанії «Абсолют-Автоматик». Відзначимо, що нашою компанією проводиться встановлення і обслуговування кондиціонерів, а також ремонтні роботи при виявленні поломки кондиціонера. Если в ходе техобслуживания мастер порекомендует заменить износившуюся деталь или провести ремонт долго работающего узла устройства – лучше прислушаться к рекомендациям. Своевременная замена некондиционных деталей снизит нагрузку на систему, допоможе запобігти несправності і гарантує вам цілющу прохолоду в літню спеку.

Відгуки користувачів про категорію "Обслуговування кондиціонерів"

5 з 5 можливих балів на основі 12 оцінок 12 клієнтських відгуків.