(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Чистка кондиціонера - запорука його довгої безперебійної роботи. У випадку з таким технічним пристроєм, як кондиціонер, справа не тільки в естетиці та стану повітря всередині кімнати. Професійне чищення кондиціонерів захищає механізми від перегріву і, отже, перевантаження і передчасного зносу. Як зрозуміти, що ваш кондиціонер пора почистити? Ознак декілька.

Коли пора чистити кондиціонер:

 • з'явилися сторонні запахи;
 • знизилась потужність;
 • збільшилась витрата електроенергії;
 • з'явилися сторонні звуки;
 • кондиціонер погано дме.

 

Друге питання, що виникає у разі появи вищеперелічених ознак, носить більш прикладний характер. Як правило, виникає проблема: який саме блок чистити - зовнішній або кімнатний? Відповімо, що, якщо справа в запаху або в тому, що система «погано дме», то очищенню підлягає внутрішній блок. Якщо ж з'явилися інші ознаки - перевитрата електрики, падіння потужності, зайві звуки - то причина може бути в будь-якому з блоків.

Оптимальним рішенням буде викликати майстра з «Абсолют-Автоматик», який встановить причину і зробить кваліфіковану чистку системи. Але можна спробувати, за наявності мінімального досвіду поводження з технікою - наприклад, автомобільної - спробувати впоратися самому.

Як чистити зовнішні блоки:

 • чистка щіткою і миття корпусу блоку;
 • використання миючих пристосувань для автомобіля;
 • використання спецтехніки високого тиску.

 

Именно последний вариант — использование спецтехники, создающей высокое давление – задействуют для чистки наружных блоков мастера «Абсолют-Автоматик». Это наиболее эффективный способ, устраняющий все возможные загрязнения. Именно поэтому, если нужна чистка кондиционера – в Киеве рекомендуем обращаться в «Абсолют-Автоматик».

Як чистити внутрішні блоки:

 • фільтри - вимити теплою водою, висушити за кімнатної t;
 • роторна турбіна - нанести мильний розчин, під кондиціонер підстелити поліетилен, через 5 хвилин запустити турбіну;
 • решітка випаровувача - зняти решітку теплообмінника, видимий пил змести щіткою, пил з глибини «дістати» пилососом.

 

Чому при вдаваній простоті операцій рекомендується, щоб чистка та обслуговування кондиціонерів проводилися професіоналами? Як мінімум, тому, що за відсутності досвіду поводження з теплотехнікою можна пошкодити різні деталі. А це призведе до погіршення показників роботи кондиціонуючого пристрою. Недосвідчений користувач може запросто залити воду або мильний розчин «не туди», порушити міцність з'єднань і герметичність системи, навіть не помітивши цього, і так далі.

Якщо, наприклад, потрапить в компресор вода, то з часом вона замерзне і викличе обмерзання і несправність пристрою. А порушення герметичності приведе до поступового витоку фреону і погіршення холодогенеруючих параметрів. Крім того, довіривши чистку професіоналам, ви також отримаєте поточну діагностику і, в разі потреби, ремонт кондиціонера. Тому - звертайтеся! Фірма «Абсолют-Автоматик» - кваліфікована чистка та ремонт кондиціонерів.

Чистка кондиционеров

Відгуки користувачів про категорію "Чистка кондиціонерів"

5 з 5 можливих балів на основі 15 оцінок 15 клієнтських відгуків.