(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

 

Супутникові ресивери

 

Супутниковий ресивер створений з метою перетворення сигналу в доступний формат для перегляду телебачення на моніторі або телевізорі. Сучасний ринок ресиверів дуже різноманітний за моделями і цінових категорій, тому підібрати потрібну модель не так легко. Так в чому ж відмінності ресиверів і на що звернути увагу при купівлі?

Види супутникових ресиверів

супутниковий ресиверБюджетні - розраховані на прийом каналів, які транслюються з супутників у відкритому вигляді, ці канали називають відкритими або незакодованими. Таке обладнання економ класу незалежно від виробника і моделі практично ідентичне.

Стандартні - ресивери, розраховані на прийом телеканалів з декількох супутників у відкритому чи закритому вигляді (мають можливість розкодування). Може мати вбудований медіапрогравач, цифровий вихід такий як HDMI. Наприклад, він підійде для прийому НТВ, Viasat, тощо

Функціональні - такі ресивери мають ряд додаткових функцій, які розширюють можливості обладнання. Можуть повноцінно відображати HD TV. У них передбачено наявність жорсткого диску, модуля CI, кількох супутникових тюнерів та інше. Маючи таке Обладнання, ви можете записувати Вашу улюблену передачу і дивитися інший канал одночасно.

Купити супутниковый ресивер в Києві

Компанія «Абсолют Автоматик» пропонує якісні супутникові ресивери за доступними цінами. Якщо Ви не знаєте, який ресивер підібрати - звертайтесь за телефоном (044) 332-34-35.

Також Ви можете звернути увагу на готові комплекти супутникового телебачення.