(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Автоматичний шлагбаум NICE X-BAR 4 (проїзд до 4 м)

Автоматичний шлагбаум NICE X-BAR 4 (проїзд  до 4 м)
 

  • Опис
  • Відгуки

Якісний шлагбаум довжиною 4 м. Він має ряд переваг, серед яких: швидкість відкривання - 4 секунди, потужність 100 Вт. Бюджетна серія шлагбаумів NICE, яка має вбудовану сигнальну лампу та блок автоматичного керування. Даний шлагбаум простий в монтажі та не потребує спеціалістів високої кваліфікації для запуску приладу в роботу.


Додаткові аксесуари до шлагбаума NICE X-BAR 4
Дополнительный аксессуар - лампа Nice  Лампа сигнальна LUCY 230В
Дополнительный аксессуар - лампа Nice Лампа сигнальна EL 230В (новий дизайн)
Дополнительный аксессуар - фотоэлементы Nice  Фотоэлементи BlueBUS EPM для зовнішнього встановлення

Дополнительный аксессуар - пультоприемник Nice

Радіоприймач зовнішній універсальний OX2 для роботи з динамічним (плаваючим) та  постійнм кодом, може запам'ятати до 1024 пультів, завдяки власній вбудованій пам'яті.

Дополнительный аксессуар - пультоприемник Nice

Радіоприймач вбудований SMXI для роботи з динамічним (плаваючим) кодом, може запам'ятати до 255 пультів, завдяки власній вбудованій пам'яті.
Дополнительный аксессуар - пульт Nice Пульт ДК Nice FLO2RE двоканальний с динамічним кодом використовується для дистанційного керування шлагбаумом на частоті 433 МГц., має два канали та може керувати двома пристроями контролю доступу.
Дополнительный аксессуар - пульт Nice1 Пульт ДК Nice FLO2R-S двоканальний с динамічним кодом використовується для дистанційного керування блоками систем автоматичних шлагбаумів на частоті 433 МГц., має два канали та може керувати двома пристроями контролю доступу.

 

Инструкция на шлагбаум