(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Промислові секційні ворота Алютех

Промислові секційні ворота Алютех
 

  • Опис
  • Відгуки

Ворота «Алютех» активно використовуються на промислових і сільськогосподарських об'єктах, в автосалонах, автомийках і СТО, пожежних частинах і складах, спорудах громадського призначення, а також це автоматичні гаражні ворота гарної якості.

Численні варіанти конструкції промислових воріт (10 видів) дозволяють здійснити монтаж у приміщеннях з будь-якими особливостями отвору: низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом і т.д. Промислові ворота «Алютех» можуть встановлюватися в отвори шириною 7 м і висотою 6 м. Конструкція таких воріт додатково посилена, щоб забезпечити надійність і безпеку експлуатації.

Промислові ворота - це секційні ворота, конструкція яких призначена для інтенсивного використання. Їх конструкція дозволяє здійснювати до 100 тисяч циклів «піднімання-опускання».

Вага секційних воріт компенсована індивідуально підібраними торсійними пружинами, тому ворота можна відкривати і закривати вручну. Для підйому промислових воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 260Н (≈26 кг), не дивлячись на те що вага полотна воріт може перевищувати 600 кг.

Для більш комфортного та безпечного управління секційними воротами можна використовувати системи автоматики.

Ворота відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на промислові ворота «Алютех» маркування СЕ.

Використання енергоефективних панелей і ущільнення по всьому периметру воріт забезпечує комфортну температуру всередині виробничого приміщення.

Товщина сендвіч-панелі Алютех - 45 мм. При виробництві панелей використовується оцинкована сталева стрічка товщиною 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм. Панель має замкнутий контур: лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі.

Типи панелей

Горизонтальный гофр

Сендвіч-панель с горизонтальним гофром  гармонує з будь-якими оздоблювальними матеріалами і підкреслює стилістичне рішення всього будинку.

Микроволна

Сендвіч-панель з малюнком «мікрохвиля» дозволяє приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, невеликі вм'ятини і забруднення, зберігаючи відмінний вигляд воріт на довгі роки.

Панорамная панель

Застосування панорамних панелей в конструкції воріт забезпечує оглядовість внутрішнього інтер'єру приміщень, їх природне освітлення і є ідеальним рішенням для автосалонів, станцій технічного обслуговування, пожежних частин, автомийок та інших промислових об'єктів.

Можливість фарбування воріт «Алютех» в будь-який колір за шкалою RAL дозволяє досягти ідеального поєднання кольорів з фасадом будівлі, це стосується не тільки промислових воріт, а й гаражних.

8 кольорів для сталевих сендвіч-панелей за стандартною ціною:

Цвета панелей