(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Гаражні секційні ворота

Гаражні секційні ворота
 

  • Опис
  • Відгуки

Секційні гаражні ворота - це найкращий варіант для гаража. На їхню користь можна перерахувати безліч факторів, починаючи від безпеки і закінчуючи гарним зовнішнім виглядом.

Лідери ринку секційних гаражних воріт
Монтаж (встановлення) в Киеві та області
Вартість секційних гаражних воріт


Переваги гаражних секційних воріт:


•    Захист від взлому
•    Економія корисної площі
•    Теплоізоляція
•    Простота експлуатації
•    Можливість автоматизації воріт

Компанія «Абсолют Автоматик» пропонує секційні гаражні ворота від бюджетних до ексклюзивних варіантів. Розглянемо найпопулярніші марки секційних гаражних воріт:

Гаражні секційні ворота Alutech

Гаражные ворота Алютек

Компанія «Alutech» - найбільший виробник секційних воріт в країнах СНД. Виробництво продукції проходить на 5 підприємствах, а 25 збутових компаній доставляють їх продукцію в Україну, Білорусь і Чехію. Гаражні ворота відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ. Секційні гаражні ворота можна легко відкривати і закривати вручну, завдяки пружинному механізму.

Більш зручний варіант - автоматичні гаражні ворота.

Автоматичні гаражні ворота «Алютех» можливо відкривати / закривати, не виходячи з автомобіля. Цю можливість належним чином оцінюють наші клієнти в погану погоду - в дощ або сніг, сильний вітер або літню спеку. При одному натисканні кнопки на пульті ДУ ворота відкриваються. Так само є можливість відкриття автоматичних воріт в ручному режимі.

Гаражні ворота «Алютех» - довговічні. Ресурс пружин розрахований на 25 тис. циклів піднімання-опускання, що приблизно складе 17 років експлуатації (з урахуванням 4 піднімання-опускання в день за весь період).

Секційні гаражні ворота Hormann

Секционные гаражные ворота Hormann Гаражні секційні ворота Херман - це німецька якість за доступними цінами!

Переваги гаражних секційних воріт Hormann:

Весь процес виробництва відбувається в Німеччині на заводах компанії з кваліфікованими фахівцями відповідно до вимог Євросоюзу. Замкове з'єднання сталевих листів в панелі забезпечує повну герметичність секційних воріт (відсутність можливості попадання вологи в матеріал утеплювача). Сталеві листи в панелі герметичні завдяки замковому з'єднанню. Високоякісний теплозберігаючий матеріал, який використовується в якості утеплення панелей секційних воріт. Безпека воріт реалізована за допомогою кріплення панелей "сфера в сфері". Таким чином, попадання будь-яких частин одягу або пальців - повністю виключено.

Також, система безпеки, яка вбудована в механізм електроприводу виключає будь-які травми людей і автомобілів. 15 переважних кольорів в базовій комплектації і 200 кольорів по карті RAL. Три варіанти обробки поверхні полотна воріт Woodgrain (поверхню зі структурою під дерево, що імітує натуральний зріз деревини в розпилі), Silkgrain (гладка поверхня), Decograin (імітація текстури деревини).


Секційні гаражні ворота «Дорхан»

секционные гаражные ворота DoorHanЗавдяки доступній ціні і високій якості гаражні ворота DoorHan одні з найпопулярніших і затребуваних. Функціональні характеристики воріт «Дорхан» вельми різноманітні. Також вони створені з урахуванням всіх кліматичних змін і особливостей експлуатації на території України. Вся продукція пройшла сертифікацію в Євросоюзі.

Переваги гаражних воріт DoorHan:


•    якісне з'єднання зовнішнього і внутрішнього листа сендвіч-панелі, яке підвищує рівень теплоізоляції
•    цинкування всіх елементів конструкції - запобігає корозії
•    застосування морозостійких ПВХ-ущільнювачів
•    система безпечної експлуатації

Розрахунковий термін служби DoorHan становить не менше 10 років.


Види монтажу гаражних секційних воріт в Києві та області:

 

Наявність верхнього одвірка - ключова умова для установки гаражних воріт. Стандартний монтаж проводиться при розмірі висоти від 210 мм до 500 мм, мінімальний розмір - 130мм. Якщо висота менше 130 мм, тоді монтаж провести вкрай складно або неможливо. Для таких одвірок створені ворота «Алютех» серії СТАНДАРТ, які можливо встановити при висоті одвірок 100 мм.

 

Підготовка отвору для монтажа секційних гаражних воріт:


Наведена нижче схема допоможе розрахувати можливість установки гаражних воріт.

Схема установки гаражних секційних воріт

Якщо розміри отвору дорівнюють або більше зазначених - можна здійснюватити встановлення секційних воріт. Пропонуємо кілька рекомендацій, які допоможуть підготуватися до установки:


•    Навколо отвору стіни повинні бути рівними і перебувати в одній площині
•    Стіни повинні бути бетонними або побудованими з повнотілої цегли. Якщо у Вас порожниста цегла - це ускладнить кріплення направляючих, а так само погіршить надійність конструкції
•   Здійснювати монтаж гаражних воріт необхідно після закінчення будівництва, а точніше за наявності підлоги. Якщо підлога ще не завершена, можна здійснювати установку тільки знаючи остаточну висоту підлоги з похибкою не більше 100 мм

Компанія «Абсолют Автоматик» допоможе підібрати гаражні ворота, враховуючи особливості Вашого гаража. Підрахувати вартість воріт, не тільки гаражних, але і промислових, можна в онлайн-калькуляторі або за телефонами:


(044) 332-34-35 или (067) 745-49-93


Дзвоніть зараз!