(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наша адреса:
м. Київ, вул. Отто Шмідта, 2/2
Графік роботи офісу:
понеділок - п`ятниця з 9.00 до 18.00

Системи контролю доступу (СКД)

  • Розробка і установка системи контролю та управління доступом
  • Нові технології у сфері монтажу СКУД
  • Гарантія на встановлення і післягарантійне обслуговування
Попередній виклик майстра і прорахунок вартості робіт БЕЗКОШТОВНО!
Телефонуйте: (044) 332-34-35 (067) 745-49-93

Заповніть форму зворотного дзвінка та отримайте всю необхідну інформацію по телефону.

Дякуємо Вам за звернення.
Найближчим часом ми з Вами обов'язково зв'яжемося.

Питання забезпечення безпеки є одним з актуальних для керівників і власників приватної власності. Системи контролю доступу в Києві можна зустріти не тільки на великих виробничих підприємствах, але і в офісних центрах, проектних організаціях. СКД - сучасний захист від проникнення сторонніх осіб на об'єкт, що охороняється.

Система контролю доступу

Встановлення систем контролю доступу

Попит на системи, які здійснюють контроль і управління доступом стрімко зростає. Установка подібної охоронної системи вимагає чіткої постановки завдання, високоякісного обладнання, професійного підходу до проекту і монтажу.

Перш ніж встановити системи контролю та управління доступом, слід вивчити архітектурні особливості будівлі, планування приміщення, умови експлуатації системи. Потім розпочинаємо складати техзавдання і проект системи, яка включає в себе кілька компонентів.

БАЗОВІ ЕЛЕМЕНТИ СКД

Система контролю доступу може складатися з різних комбінацій обладнання і технічних засобів. Її комплектація залежить від поставленого завдання, особливостей приміщення, кількості дверей та ін. Основними компонентами СКД в будь-якому випадку залишаються:

  • Контролер. Цей елемент СКД містить інформацію щодо ключів, часу відкриття замку і іншу інформацію, яка необхідна в конкретному випадку. Параметри контролера встановлюються індивідуально при програмуванні, враховуючи особливості об'єкту, що охороняється. Контролери бувають автономні, мережеві, інтелектуальні (про це мова піде нижче).
  • Блок живлення. Забезпечує безперебійне підключення системи до живлення. Навіть у разі відключення електроенергії, система продовжить своє функціонування в повному обсязі. Його потужність визначається кількістю споживачів.
  • Зчитувач інформації. Цей пристрій розпізнає коди ідентифікаторів, карт, брелоків, і передає отриману інформацію на контролер. Зчитувач інформації буває контактний або безконтактний.
  • Замок. Механізм, який відповідає за закриття системи і дозволяє відкрити доступ після відповідного сигналу від системи. Вони можуть бути ригельними, електромеханічними, електромагнітними або у вигляді електрозащіпки, і вибираються з урахуванням виду двері. При необхідності можна встановити дотягувач двері для примусового її закриття.
  • Кнопка виходу. Цей елемент системи контролю необхідний для вільного виходу. Бувають СКД, де на вихід також можуть бути встановлені обмеження, в цьому випадку тут встановлюється зчитувач інформації по типу описаного вище.

Це основні компоненти, але, як уже було згадано, все залежить від конкретної СКД, яку можна оснастити додатковими функціями, наприклад, датчиком відкриття дверей, зв'язком з відеоспостереженням і т.д.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ СКД

система контролю доступуТепер, коли нам відомі основні складові системи, пропонуємо розглянути, як же здійснюється сам контроль доступу. Київ - місто, в якому такі системи застосовуються на підприємствах в різних галузях: виробництві, торгівлі, науково-дослідницької діяльності і т.д. Скрізь система контролю і управління доступом працює за наступним принципом: кожен співробітник охоронюваної компанії отримує ключ (карту, брелок, «таблетку»). Він містить всю потрібну інформацію для входу та при необхідності може містити дані про власника (для ведення обліку і складання звітностей). Біля входу на підконтрольну територію розташовується вже відомий нам зчитувач, який фіксує цю інформацію і приймає одне з рішень: відкрити двері або включити сигнал тривоги.

Принцип роботи досить простий. Однак, для ефективної роботи системи необхідна грамотне її планування і професійний монтаж.

контроль доступу в приміщенні

Контроль доступу в приміщенні здійснюється за різними типами. Розглянемо більш детально:

  • Автономний. Цей тип призначений для обмеження одного входу на територію, що охороняється.
  • Мережевий. Використовується за наявності багатьох точок проходу. Всі наявні контролери в представленому випадку з'єднуються в одну мережу і, відповідно, управління відбувається єдиним програмним забезпеченням.
  • Система на базі терміналів. Це той випадок, коли зчитувач інформації і контролер об'єднані у свого роду мікрокомп'ютер, званий терміналом.
  • Інтелектуальний. Цей тип заснований на застосуванні інтелектуальних IP-контролерів, які дозволяють здійснити зв'язок з пожежною сигналізацією, відеокамерами, мають заборону на повторний прохід і багато інших програмованих функцій.

Установка того чи іншого виду контролера визначається індивідуально в кожному конкретному випадку.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

автоматичний контроль доступуОсновною перевагою використання СКД є економія фінансових коштів. Дана система може значно скоротити витрати на утримання служби охорони. При необхідності можна з'єднати систему з пожежною сигналізацією, що дозволить додатково захистити приміщення від можливих загорань та оперативно відреагувати на ситуацію.

Крім того, СКД виконує і функцію менеджменту, оскільки контролює співробітників. При відповідному програмуванні вона може здійснювати збір і запис інформації про дії співробітників підприємства. Можливе об'єднання з системою відеоспостереження. За допомогою системи контролю доступу також можна полегшити роботу відділу кадрів і бухгалтерії, оскільки СКД дозволяє враховувати робочий час, вести табель робочого часу.

Установка СКД - вірне рішення для тих, хто бажає оптимізувати роботу підприємства і скоротити зайві витрати.

Наші фахівці допоможуть швидко і якісно скласти проект СКД, підібрати необхідне обладнання, виконати монтаж системи контролю доступу та в подальшому здійснити сервісне обслуговування охоронної системи. З компанією Абсолют-Автоматик ваша безпека в надійних руках!

Системи контролю доступу

Турнікети, контроль доступу в яких здійснюється шляхом комбінації багатьох елементів, вважаються найбільш просунутим варіантом контролю доступу.

Системи з контролю доступу не складаються з одних тільки турнікетів, оскільки вони поєднують технічні засоби і програмне забезпечення, які вирішують проблеми безпеки для підприємств. Монтаж турнікетів в рамках системи управління доступом дозволяє контролювати відвідуваність об'єкта, контролювати персонал і витрачений робочий час, знаходження транспорту на території об'єкта.

Компонентами складної системи є контролер, блок живлення, пристрій зчитування інформації, замок, дотягувач двері, кнопка виходу, датчик відкриття дверей.

У компанії «Абсолют Автоматик» розробка та монтаж систем по контролю за несанкціонованим доступом проводиться кваліфікованими фахівцями, які працюють з контрольними системами багато років.

Компанія є офіційним дилером і партнером виробників, тому ми пропонуємо інноваційні технології в сфері монтажу та обслуговування систем контролю доступу.

На всі виконані роботи ми надаємо гарантійне і пост гарантійне обслуговування. Ми пропонуємо послугу доставки і монтажу турнікетів на будь-якому об'єкті.

Система контролю доступу може складатися з декількох варіантів комплектації обладнанням. При виборі варіанту потрібно виходити з технічної задачі поставленой в конкретному випадку. Так, наприклад, для забезпечення обмеження доступу в приміщенні з одними дверима можна скористатися простою системою контролю що складається з наступних компонентів:

контролер - який є керуючою частиною системи, зберігає у своїй пам'яті все ключі, з дозволеним доступом, має налагоджену інформацію про час відкриття замку, тимчасових параметрах, інші настройки, встановлені при програмуванні;

безперебійний блок живлення - забезпечує систему низьковольтним живленням, при цьому продовжує подавати стабілізовану напругу навіть при відсутності живлення в мережі, що дозволяє домогтися безвідмовної роботи в системі контролю доступу;

зчитувач - пристрій призначений для розпізнавання кодів проксіміті карт або ідентифікаторів (таблеток) Touch Memory і передачі інформації на контролер;

электромеханічний замок, засувка або электромагнітний замок - запірний механізм, який приводиться в дію за допомогою контролера контролю доступу та виконує функції утримування двері в закритому стані і відмикає її при відповідному сигналі від системи. Тип такого замку вибирається залежно від різновиду двері;

дверний дотягувач - гідравлічний пристрій, призначений для плавного зачинення двері після проходження через неї людини, може бути встановлено опційно.

кнопка виходу - призначена для безперешкодно виходу користувача з охоронюваного приміщення без ідентифікації. Може бути замінена на зчитувач, при необхідності обмеження не тільки входу але і виходу.

датчик відкриття двері - магнітогерконовий датчик, який встановлюється на двері при необхідності контролю стану дверей, або при роботі системи не тільки для обмеження доступу але і для охорони цього приміщення.


Схема системи контролю доступу

Представлені в цьому описі компоненти є основними і типовими для більшості систем контролю доступу невеликих об'єктів. Складність і більш точна конфігурація обладнання визначається виходячи з технічних завдань, кількості і різновиду точок проходу. Фахівці компанії Абсолют-автоматик із задоволенням розрахують конфігурацію необхідного обладнання та точно складуть кошторис проекту при безпосередньому спілкуванні з замовником.

Розробка та встановлення системи контролю та управління доступом

Хочете встановити системи контролю доступом?

Залишилися питання? Телефонуйте: (044) 332-34-35