(044) 332-34-35
(067) 745-49-93
Наш адрес:
г. Киев, ул. Новоконстантиновская 15/15
График работы офиса:
понедельник - пятница с 9.00 до 18.00
Сортировать по: наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)
Комплекти систем відеоспостереження "Эконом" Комплекти систем відеоспостереження "Эконом"
подробнее →
Комплекти систем відеоспостереження "Стандарт". Комплекти систем відеоспостереження "Стандарт".
подробнее →
Комплекти систем відеоспостереження "Преміум ". Комплекти систем відеоспостереження "Преміум ".
подробнее →

Відеоспостереження

  • Продаж і монтаж систем відеоспостереження
  • Віддалене відеоспостереження (через інтернет)
  • Відеоспостереження з системою розпізнавання номерних знаків
Попередній виклик майстра і прорахунок вартості робіт БЕЗКОШТОВНО!
Дзвоніть: (044) 332-34-35 (067) 745-49-93

Заполните форму обратного звонка и получите всю необходимую информацию по телефону.

Благодарим Вас за обращение.
В ближайшее время мы с Вами обязательно свяжемся.

Встановлення відеоспостереження в Києві з кожним роком стає все більш затребуваним, оскільки безпека нашого житла є одним з найважливіших факторів психологічного благополуччя.

Установка видеонаблюдения

Монтаж відеоспостереження відбувається в кілька етапів - спочатку об'єкт ретельно оглядається, щоб визначити всі слабкі місця, тип системи відеоспостереження, яка потрібна на конкретному об'єкті. На цьому ж етапі проводяться розрахунки суми всіх компонентів майбутньої відео системи, тому замовник може розраховувати свої фінансові можливості на закупівлю і установку системи відеоспостереження. На етапі обговорення проекту замовник вибирає основні параметри відео камер, такі як чутливість, чіткість, режим кольоровості. Також можливо вибрати рівень міцності (наприклад, вандалостійкі камери), обладнання з режимом інфрачервоної зйомки або з трансфокацією.

На етапі розрахунків вартості відбувається обговорення і вибір камер аналогового або ІР формату. У кожної з систем є як переваги, так і недоліки. Аналогові системи більш доступні і прості у встановленні, але вони відрізняються обмеженим набором опцій.

Встановлення камер відеоспостереження

 

Заполните форму обратного звонка и получите всю необходимую информацию по телефону.

Благодарим Вас за обращение.
В ближайшее время мы с Вами обязательно свяжемся.

Розширена функціональність доступна в системах ІР відеоспостереження. Важливо відзначити, що системи IP камер відрізняються гнучкістю і зручністю, їх можна розміщувати в будь-якому місці, де є мережа, а камери з підтримкою протоколу Ethernet не потребують додаткових джерел живлення. Буде справедливим зазначити, що системи IP затребувані на великих об'єктах, в місцях масового скупчення людей. Незамінними будуть системи відеоспостереження ІР в офісах, в яких використовуються локальні мережі.

Монтаж відеоспостереження

Наша компанія надає послуги відеоспостереження по Києву і області, на об'єктах будь-якого масштабу - в квартирах, приватних будинках, офісах і великих торгово-розважальних центрах.

Камери відеоспостереження можуть встановлюватися в будь-якому приміщенні: для підвищення безпеки, контролю співробітників, а також для збереження майна.

Перед установкою камер обов'язково підбирається правильний тип кабелю: коаксіальний, комбінований або кручена пара. Коаксіальні кабелі використовуються, якщо потрібно передавати сигнал з відеокамери на реєстратор. Комбінований кабель встановлюється для системи відео спостереження в квартирі. Кручені пари універсальні - вони використовуються при монтажі аналогових та ІР камер.

Після того, як всі елементи системи встановлені, працівники обов'язково виконують перевірку працездатності, щоб виявити можливі несправності.

Встановлення камери відеоспостереження 

установка ІР камер

Незважаючи на дорожнечу комплектуючих і установки, ІР відеоспостереження для будинку набуває все більшої популярності. Секрет цього криється в розширеній функціональності та можливості цих систем. За кожною камерою закріплюється своя ІР адреса, завантажується програмне забезпечення, що дозволяє контролювати запис, проводити оцифровку.

Важливою перевагою подібної системи є простота контролю - стежити за такою камерою можна з будь-якої точки, за допомогою комп'ютера, ноутбука або смартфона. При необхідності ІР системи можна доукомплектувати додатковими камерами, реєстраторами або носіями інформації.

Вагома перевага встановлення в будинках - відсутність проводів, що робить систему більш естетичною. ІР системи відеоспостереження затребувані в квартирах, де зберігаються цінні речі, для спостереження за дитиною та / або нянею.

Де ми встановлюємо відеоспостереження

  • в квартирі (на дачі)
  • в офісі, на промисловому об'єкті, на складі
  • в магазинах, супермаркетах, торгівельних центрах

Якщо вам потрібна система відеоспостереження для магазину, наші фахівці проведуть підготовчі роботи, точні розрахунки, озвучать кошторис. Тільки після цих етапів ми приступаємо до установки камер, формат і технічні характеристики яких ви оберете. Для спостереження за торговими залами і підсобками краще вибирати ІР камери.

Для системи відеоспостереження квартири також затребувані ІР камери, але за бажанням замовника нами можуть бути встановлені аналогові системи. На підготовчому етапі ми з'ясовуємо будь-які питання, які виникають у замовника, щоб готова система відеоспостереження повністю відповідала вимогам і очікуванням.

В нашій компанії ви можете замовити встановлення системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності, з підключенням поодиноких камер або комплектів спостереження.

Встановлення камер відеоспостереження - приклади наших робіт

монтаж видеонаблюдения на объекте

установка видеонаблюдения в помещении

система видеонаблюдения

управление системой видеонаблюдения


видеокамера для наблюдения

современные системы видеонаблюдения

автоматизированная система видеонаблюдения

видеонаблюдение для системы охраны


Продажа и монтаж систем видеонаблюдения

Хочете встановити відеоспостереження?

Залишились питання? Дзвоніть: (044) 332-34-35

Отзывы пользователей о категории "Відеоспостереження"

5 из 5 возможных баллов на основе 34 оценок 34 клиентских отзывов.